Особливості скульптурного масажу в естетичній косметології Наталії Дяк.

Скульптурний масаж обличчя.

До косметологічних відкриттів відноситься процедура, розроблена французьким лікарем Жоель Сіокко. Скульптурний масаж обличчя запускає процес відновлення тургору шкіри, покращує кровообіг і знімає набряклість. За допомогою унікальної техніки масажу, професійний косметолог Наталія Дяк власної студії естетичної косметології у Хмельницькому допомагає клієнтам зберігати молодість і покращувати зовнішній вигляд без ін'єкцій.

Тотальне тренування для зміцнення м'язів обличчя і відновлення шкіри обличчя: пружності і міцності м'язових волокон. Процедура запускає процеси по відновленню епідермісу і дає моментальний ліфтинг-ефект.

Це вам підходить якщо:

• Якщо Ви хочете підтягти овал обличчя.

• Якщо Ви хочете позбутися від зморшок на обличчі.

• Якщо Вам потрібен здоровий, свіжий колір обличчя.

• Якщо Вам потрібна пружна шкіра.

Особливості скульптурного масажу в естетичній стоматології Наталії Дяк.

Косметолог Наталія Дяк  досконало володіє технікою проведення масажу, і глибоко опрацьовує проблемні зони на шкірі обличчя. Вона виявляє недоліки і визначає тип шкіри. Косметолог-естетист має індивідуальний підхід до будь-якої косметологічної проблеми клієнта. Кожен клієнт отримує індивідуальний догляд, відповідно до типу шкіри.

Процедура займає не більше однієї години. Для збереження молодості шкіри, рекомендується робити масаж з 25 років.

Як проходить процедура?

Скульптурний масаж обличчя клієнтам, що проводить косметолог Наталія Дяк у Хмельницькому, опрацьовує не тільки поверхневі і глибокі шари шкіри, але і мімічні м'язи. Це сприяє гарному міжтканинному обміну і лімфодренажу.

Активація регенераційних процесів, відновлення шкірного тургору і омолодження, не змусять себе довго чекати. Задоволений своїм відображенням у дзеркалі клієнт - нагорода для косметолога-естетиста Наталії Дяк.

Записуйтесь на французький скульптурний масаж до косметолога-естетиста у місті Хмельницькому за номером телефону:   +38(097)408-54-90